banerki

Bądźcie poddani Bogu, przeciwstawiajcie się diabłu, a ucieknie od was. Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was.
...paść ich będzie Baranek, który jest pośrodku tronu, i poprowadzi ich do źródeł wód życia: i każdą łzę otrze Bóg z ich oczu.
Pan Zastępów - Jego za Świętego miejcie; On jest Tym, którego się lękać macie...

Odpowiedzialni Hh St. Iwiczna

Pasterz

ks dariusz goclowski2Ks. Dariusz Gocłowski – Proboszcz Parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Iwicznej

Ur. 13 sierpnia 1959 rok w Warszawie. Chrzest 20 września 1959 w parafii św. Tadeusza w Warszawa – Sadyba. Ukończył Technikum Mechaniczne o specjalności Budowa Płatowców. Po maturze rozpoczął dalszą edukację na Politechnice Warszawskiej na Wydz. Mechaniczny, Energetyczny i Lotnictwa. Jednak po roku nauki stwierdził, że jego życie nie będzie związane z mechaniką, ale z Panem Bogiem. Dlatego też zamienił studia na Politechnice na Seminarium. Po ukończeniu seminarium uzyskał tytuł Magistra Teologii o specjalności Teologia Duchowości Człowieka Świeckiego. W dniu 28 Maja 1987 został wyświęcony przez kard. Józefa Glempa. Ksiądz Darek ma sporo zainteresowań, ale w wolnym czasie najchętniej odpoczywa jeżdżąc na nartach, pływając lub nurkując.

Liderzy

Joanna i Piotr Kwiatkowscy,

Małżeństwo z 15 letnim stażem, rodzice 5 dzieci. Swoją drogę nawrócenia rozpoczynali w studenckiej Wspólnocie Alleluja w parafii Św Józefa Oblubieńca na warszawskim Kole. Asia jest z zawodu psychologiem i pedagogiem, Piotr ukończył studia dziennikarskie, obydwoje są absolwentami Uniwersytetu Warszawskiego. W chwilach wolnych których nie ma zbyt wiele uprawiają turystykę, czytają książki i oglądają dobre filmy. Obydwoje są instruktorami NPR w Lidze Małżeństwo Małżeństwu.

magda olechnowiczMagdalena Olechnowicz

Swoją drogę nawrócenia rozpoczęła od Seminarium Odnowy Wiary, które kilka lat temu prowadziła dla parafii Wspólnota Hallelu-Jah Iwiczna. Po Seminarium zaczęła przychodzić na spotkania Wspólnoty i tak już zostało:) Z wykształcenia jest menedżerem po wydziale zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Z zawodu - trenerem biznesu. Prowadzi szkolenia dla menedżerów z zarządzania ludźmi, budowania zespołu, motywowania pracowników itp. Musi dużo jeździć po Polsce, gdyż szkolenia odbywają się w różnych miastach. Lubi odpoczywać nad polskim morzem, albo w domu w towarzystwie przyjaznych zwierzaków. Chętnie czyta dobre książki związane z wiarą.

ania matysiakAnna Matysiak

Swoją drogę nawrócenia rozpoczynała w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego na Jelonkach, a później w studenckiej Wspólnocie Alleluja w parafii Św Józefa Oblubieńca na warszawskim Kole. Jest z zawodu rehabilitantką dziecięcą i logopedą. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Wiecznie zabiegana. W chwilach wolnych łapie oddech na łonie przyrody - turystyka, las i natura są jej oddechem. Aktywna sportowo (fitness, rower, siatkówka), biega - jeśli nie jest zabiegana :-) Lubi śpiewać i uwielbiać, choć cisza rekolekcji ignacjańskich jest w jej sercu zakorzeniona.

 barbara slawomir chruslinscyBasia i Sławek Chruślińscy

Małżeństwo od 2001 roku. Troje dzieci.
Nasze nawrócenie rozpoczęło się w naszej parafii w Iwicznej. Dzięki Bogu odkryliśmy naszą drogę życiową, staramy się jak najlepiej wypełniać Jego wolę. Razem prowadzimy rodzinny dom dziecka, dla 7-8 dzieci. Dzieciaki trafiają do nas czasami na krótko, czasami na wiele lat. Jesteśmy świadkami cudu powstawania nowej rodziny adopcyjnej. Czasu wolnego nie mamy wcale, albo bardzo dużo w zależności jak na to spojrzymy. Większość naszych aktywności związana jest z obecnością dzieci.