banerki

Bądźcie poddani Bogu, przeciwstawiajcie się diabłu, a ucieknie od was. Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was.
...paść ich będzie Baranek, który jest pośrodku tronu, i poprowadzi ich do źródeł wód życia: i każdą łzę otrze Bóg z ich oczu.
Pan Zastępów - Jego za Świętego miejcie; On jest Tym, którego się lękać macie...

Spotkania Hh St. Iwiczna

Zapraszamy na spotkania formacyjne, które odbywają się w kościele parafialnym w Starej Iwicznej w każdą środę ok. 19.45 tuż po wieczornej Eucharystii rozpoczynającej się o godz. 19.00.
Spotkania mają charakter otwarty - zapraszamy wszystkich chętnych. Na każdym spotkaniu modlimy się modlitwą uwielbienia. Podczas spotkań, naprzemiennie, słuchamy nauczań, spotykamy się w grupach, a także modlimy się wstawienniczo.

Raz w miesiącu, w niedzielę sprawujemy wspólnotową Mszę Świętą.

Nasza wspólnota modli się również w intencjach przesyłanych na adres parafialnej „Skrzynki modlitewnej". Spotkania modlitewne w kościele, animowane przez diakonię modlitwy wstawienniczej, odbywają się z reguły raz w miesiącu, w poniedziałki.

Szczegółowy plan spotkań znajduje się w kalendarium.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej
Stara Iwiczna, ul. Słoneczna 7/9
05-500 Piaseczno
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.